PROGRAM FITS 2024
SCENA DIGITALĂ
DESPRE NOI
FITS
Festivalul
Proiecte și rețele
Locații
Galerie Foto-Video
Echipa
Testimoniale
Arhivă Ediții
Contact
STRUCTURI ASOCIATE
ALEEA CELEBRITĂȚILOR
BURSA DE SPECTACOLE DE LA SIBIU
PROGRAM VOLUNTARIAT
PLATFORMA DE CERCETARE DOCTORALĂ
THERME FORUM
FESTIVALUL UNIVERSITĂŢILOR DE TEATRU
PLATFORMA DE ARTE VIZUALE (PAV)
INFO
FITS
Noutăți
Media
Întrebări frecvente
Acreditări
Download
REVISTA APLAUZE FITS
FITS MOBILE APP
FITS CAIET PROGRAM 2024
BLOG
SHOP
EN
Loading
SHOP
EN
Enable javascript for this website to function properly
- Program FITS 2024 -
DUPĂ DATĂ
DUPĂ CATEGORIE
- Ediția a 31-a -
Vineri
21 IUNIE
Sâmbătă
22 IUNIE
Duminică
23 IUNIE
Luni
24 IUNIE
Marți
25 IUNIE
Miercuri
26 IUNIE
Joi
27 IUNIE
Vineri
28 IUNIE
Sâmbătă
29 IUNIE
Duminică
30 IUNIE
Vineri 21 IUNIE
Sâmbătă 22 IUNIE
Duminică 23 IUNIE
Luni 24 IUNIE
Marți 25 IUNIE
Miercuri 26 IUNIE
Joi 27 IUNIE
Vineri 28 IUNIE
Sâmbătă 29 IUNIE
Duminică 30 IUNIE
Spectacole
Highlights
Festivalul Universităților
Instalație
Indoor
Outdoor
Online
Acces gratuit
Alege o secțiune
Indoor
Outdoor
Online
Acces gratuit
Selectează o categorie
Spectacole
Highlights
Festivalul Universităților
Instalație
Spectacole / Highlights / Teatru
16
00
Trezirea
Un spectacol de:
Pippo Delbono
Emilia Romagna Teatro ERT / Teatro Nazionale - Compagnia Pippo Delb...
1h 20min
Fabrica de Cultură - UniCredit - Sala Faust
Spectacole / Teatru
16
00
Trezirea (online)
Emilia Romagna Teatro ERT / Teatro Nazionale - Compagnia Pippo Delb...
24h
Online
Spectacole / Teatru
17
00
Container
Un spectacol de:
Heo seokmin
Warm Person
1h 30min
Teatrul GONG - Sala parter
Highlights / Instalație / Spectacole
17
00
Not Once
Regia:
Jan Fabre
Jan Fabre / Mikhail Baryshnikov
1h 10min
Clubul Sportiv Școlar Sibiu (Piața Teatrului)
Instalație
18
00
Construim, reciclăm, ne jucăm!
Katakrak
3h
PARCUL TINERETULUI
Spectacole / Highlights / Teatru
18
00
Angajații
Regia:
Łukasz Twarkowski
STUDIO theatregallery
2h 20min
Fabrica de Cultură – UniCredit - Sala Lulu
Spectacole / Dans
19
00
Povești în mișcare
Masters Ballet
45min
Pietonala Nicolae Bălcescu
Spectacole / Circ / Circ Contemporan
19
00
The Gipsy Marionettist
Regia:
Rasid Nikolic
Rasid Nikolic
40min
Gura Râului
Spectacole / Dans
19
00
Tradiții indiene
Regia:
Nina Rajarani MBE
Srishti - Nina Rajarani Dance Creations
30min
Piața Habermann
Spectacole / Highlights / Dans
19
00
După furtună
Coregrafia:
Anne Teresa De Keersmaeker
Anne Teresa De Keersmaeker, Meskerem Mees, Jean-Marie Aerts, Carlos...
1h 30min
Centrul Cultural „Ion Besoiu”
Spectacole / Muzică
19
00
Corul Madrigal & Deschidere oficială ...
Regia:
Emil Pantelimon
Corul Național de Cameră „Madrigal – Marin Constantin”
1h 30min
cu o pauză
Curtea Muzeului de Istorie (Casa Altemberger)
Spectacole / Muzică
19
00
Corul Madrigal & Deschidere FITS 2024...
Regia:
Emil Pantelimon
Corul Național de Cameră „Madrigal – Marin Constantin”
24h
Online
Încarcă mai multe...
Acceptă Cookies
Acest website folosește cookie-uri. Verifică
Politica de confidențialitate
Acceptă