PROGRAM FITS 2024
SCENA DIGITALĂ
DESPRE NOI
FITS
Festivalul
Proiecte și rețele
Locații
Galerie Foto-Video
Echipa
Testimoniale
Arhivă Ediții
Contact
STRUCTURI ASOCIATE
ALEEA CELEBRITĂȚILOR
BURSA DE SPECTACOLE DE LA SIBIU
PROGRAM VOLUNTARIAT
PLATFORMA DE CERCETARE DOCTORALĂ
THERME FORUM
FESTIVALUL UNIVERSITĂŢILOR DE TEATRU
PLATFORMA DE ARTE VIZUALE (PAV)
INFO
FITS
Noutăți
Media
Întrebări frecvente
Acreditări
Download
REVISTA APLAUZE FITS
FITS MOBILE APP
FITS CAIET PROGRAM 2024
BLOG
SHOP
EN
Loading
SHOP
EN
Enable javascript for this website to function properly
DUPĂ DATĂ
DUPĂ CATEGORIE
Spectacole
Highlights
Festivalul Universităților
Instalație
Indoor
Outdoor
Online
Acces gratuit
Alege o secțiune
Indoor
Outdoor
Online
Acces gratuit
Selectează o categorie
Spectacole
Highlights
Festivalul Universităților
Instalație
Highlights / Instalație / Spectacole
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 Iunie
Not Once
Regia:
Jan Fabre
Jan Fabre / Mikhail Baryshnikov
1h 10min
Clubul Sportiv Școlar Sibiu (Piața Teatrului)
Spectacole / Highlights / Teatru
21, 22 Iunie
Trezirea
Un spectacol de:
Pippo Delbono
Emilia Romagna Teatro ERT / Teatro Nazionale - Compagnia Pippo Delb...
1h 20min
Fabrica de Cultură - UniCredit - Sala Faust
Spectacole / Highlights / Teatru
21, 22 Iunie
Angajații
Regia:
Łukasz Twarkowski
STUDIO theatregallery
2h 20min
Fabrica de Cultură – UniCredit - Sala Lulu
Spectacole / Highlights / Dans
21, 22 Iunie
După furtună
Coregrafia:
Anne Teresa De Keersmaeker
Anne Teresa De Keersmaeker, Meskerem Mees, Jean-Marie Aerts, Carlos...
1h 30min
Centrul Cultural „Ion Besoiu”
Spectacole / Highlights / Teatru
21, 22 Iunie
O sirenă mai specială
Un spectacol de:
Pierre Guillois & Olivier Salvan
Le Fils du Grand Réseau
1h 20min
Sala mare TNRS
Spectacole / Highlights / Teatru
21, 22 Iunie
Afrodita și Eliberarea Lumii (Un vode...
Un spectacol de:
Tim Robbins
The Actors' Gang
1h 20min
Filarmonica de Stat Sibiu
Spectacole / Highlights / Teatru
Vineri, 21 Iunie
Povestea prințesei deocheate
Regia:
Silviu Purcărete
Teatrul Naţional "Radu Stanca" Sibiu
2h 45min
cu pauză
Fabrica de Cultură - UniCredit - Sala „Eugenio Barba”
Spectacole / Highlights / Muzică
23, 24, 25 Iunie
Fado cu Ana Pinhal
Ana Pinhal
1h
Biserica Parohială Romano-Catolică "Sfânta Treime"
Biserica Ursulinelor
Bi...
Spectacole / Highlights / Muzical
23, 24 Iunie
Opera comică
Regia:
Yllana
Yllana
1h 30min
Filarmonica de Stat Sibiu
Spectacole / Highlights / Dans / Flam...
23, 24 Iunie
Nocturna Flamenco. Arhitectura insomniei
Regia:
Rafaela Carrasco
Rafaela Carrasco Company
1h 20min
Fabrica de Cultură - UniCredit - Sala „Eugenio Barba”
Spectacole / Highlights / Dans
24, 25 Iunie
ALICE - ”Întâlnirile JTI”
Regia:
Po-Cheng Tsai
B.DANCE
1h 10min
Centrul Cultural „Ion Besoiu”
Spectacole / Highlights / Dans / Flam...
25, 26 Iunie
Carmen
Un spectacol de:
David Gutiérrez
Barcelona Flamenco Ballet
1h 30min
Fabrica de Cultură - UniCredit - Sala „Eugenio Barba”
Încarcă mai multe...
Acceptă Cookies
Acest website folosește cookie-uri. Verifică
Politica de confidențialitate
Acceptă